9:00 - 21:00 (щодня)
Замовити дзвінок

Про нас

“КАНОН” - вертекально-інтегрована компанія, основним завданням якої є забезпечення священослужителів, якісним церковним начинням.
До складу компанії “КАНОН” входять наступні відокремленні підрозділи:
Церковна крамниця “КАНОН” - спеціалізована крамниця з продажу церковного начиння та супутніх товарів. Для зручності покупців, церковна крамниця “КАНОН” представлна в форматі он-лайн сервісу. Представники церковної крамниці “КАНОН” системно моніторять ринок з продажу церковного начиння та завжди пропонують актуальні та привабливі ціні на продукцію.
КАНОН.Реставрація - майстерня з реставрації церковного начиння. Основне місто здійснення реставраційної діяльності - м. Київ. Майстерня пропонує послуги з реставрації церковного начиння, відновлення його виглаяду. Крім того, майстри КАНОН.Реставрація завжди готові надати фахові консультації та попередньо оцінити можливість реставраційних робіт.
КАНОН.Пошиття - пошивна майстерня облачення та супутніх товарів для священослужителів. Головним завданням якої є надання якісних послуг з пошиву священичого та архієрейського облачення в короткі терміни. КАНОН.Пошиття використовує матеріали з Греції та України для якісного виготовлення продукції.
КАНОН.Подарунок - спеціалізований сервіс, із надання консультацій, роз’яснень та інформаційної підтримки для мирян та благодійників (меценатів) щодо потреб храмів України у забезпеченні певними категоріями товарів церковного призначення.
 
Наша спільна місія - створення якісного сервісу для священослужителів і формування можливостей для купівлі товарів церковного призначення без необхідності відвідин фізичного магазину.